Ontdekkingstocht Waterdunen

Op de grens van land en zee in de buurt van Breskens vind je het unieke natuurgebied Waterdunen. Het gebied is eind 2021 geopend en daarmee nog volop in ontwikkeling.
In dit nieuwe natuurgebied, waar eb en vloed het ritme van de dag bepalen, kun je heerlijk wandelen terwijl je vogels van dichtbij kunt observeren. Door de unieke ligging ontstaat een fraai samenspel tussen water en land, zilt en zoet, eb en vloed.
Samen met de gids maak je gedurende 3 uur een wandeling van 5,5 km langs de slikken, schorren en vogeleilanden van het getijdengebied en over de dijk met uitzicht op de Westerschelde. Vanuit de vogelkijkhutten zijn de eilanden goed te overzien en kun je de vogels van dichtbij bekijken.
Datums: 22 en 29 maart, 5 en 12 april vertrek 13.00u
Voor meer informatie, tarieven en aanmelden: www.hetzeeuwselandschap.nl/activiteiten/ontdekkingstocht-door-waterdunen
Hogedijk 3
Breskens
Nederland